4 та 5 листопада у мальовничому місті Івано-Франківськ вперше відбулися відкриті змагання за Кубок Західної Ліги з гри Бочча. На спортивні баталії з’їхались 12 команд : зі Львова, Чернівців, Луцька, Закарпаття, Тернополя, Київа, Полтави. 4 команди виставили на змагання господарі кортів. Була на змаганнях і команда з Хмельницького. Її представляли активісти ГО «Світ без бар’єрів» Вадим Триндюк та Віктор Кучер  (тренер Олег Столярчук).

В перший день змагань наша команда змогла показати дуже непогану гру. Нашим спортсменам вдалося перемогти команду «Смайлики» з Івано-Франківська, та зведену команду Київ-Золочів. Ці дві перемоги вивели хмельничан в фінальну частину змагань, яка відбулася наступного дня. У фінальну частину будь яких змагань завжди попадають самі сильні команди, і перемогають найсильніші.  Перше місце і Кубок Західної Ліги здобула команда «STRONG IN SPIRIT» (м. Івано-Франківськ), друге – команда «Закарпаття», третє – команда «Волинь». Наша команда зайняла почесне четверте місце, яке дає надію на наступних змаганнях війти до числа призерів.

Але вже й цого разу хмельничане не поїхали додому без нагород… В перший день змагань Віктор Кучер зміг вийти до фінальної частини змагань в індивідуальному заліку. На другий день змагань він зумів вибороти перемогу у представника «Волині», але у фіналі поступився спортсмену з «Закарпаття». В результаті друге місце в класі ВС-5, з яким ми його й вітаємо.

photo-30 photo-46 photo-110 photo-148 photo-15photo-186 photo-199 photo-236 photo-246 photo-247 photo-253 photo-278 photo-279 photo-315 photo-318 viber image8

photo-228 photo-285

4 та 5 листопада у мальовничому місті Івано-Франківськ вперше відбулися відкриті змагання за Кубок Західної Ліги з гри Бочча. На спортивні баталії з’їхались 12 команд : зі Львова, Чернівців, Луцька, Закарпаття, Тернополя, Київа, Полтави. 4 команди виставили на змагання господарі кортів. Була на змаганнях і команда з Хмельницького. Її...