20 липня, за підтримки начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергія Ремеза та Хмельницького регіонального центру по фізичній культурі і спорту людей з інвалідністю «Інваспорт», зокрема інструктора-методиста Ніни Овчаренко відбувся турнір з шахів. Захід був присвячений Всесвітньому дню цієї гри.

В приміщенні міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) зібралося 15 бажаючих взяти участь у шахових баталіях. Серед них представники  ГО «Світ без бар’єрів”, українського товариства сліпих «УТОС», ГО «Спілка молодих людей з інвалідністю», геріатричного пансіонату ветеранів війни і праці та любителі шахів — відвідувачі територіального центру міста Хмельницького.

За дотриманням усіх правил слідкував  міжнародний арбітр Харьков Анатолій Леонтієвич, за що учасники та організатори йому дуже вдячні. В перерві між партіями учасників заходу частували напоями та смачною домашньою випічкою, яку  люб’язно надала  власниця мережі магазинів-пекарень «Витребеньки від куми» Марина Сирота.

Пропри бажання кожного учасника отримати першість переможець був визначений – ним став О. Шелепало. Срібло турніру отримала  В.Коштенко, бронзу – В.Демецький. Грамотами відзначили й інших учасників турніру.

Проведення подібних заходів не аби як гуртує не лише людей з обмеженими можливостями, а й всіх хмельничан. Вкотре хочеться відзначити тих, хто не залишається осторонь, а навпаки — активно підтримує подібні заходи. Серед них – директор територіального центру Ірина Ковальчук та всі працівники закладу, незамінним партнером є і ХОБФ «Карітас», який завжди забезпечує зручним транспортом.

Варто відзначити, що такий інтелектуальний захід серед людей з інвалідністю проводиться вдруге. Започаткували його у 2016 році, тож тепер мають надію що турнір стане традиційним.

 

DSC_0525 DSC_0531 DSC_0533 DSC_0534 DSC_0535 DSC_0571 DSC_0572 DSC_0593 DSC_0610 DSC_0612 DSC_0614 DSC_0625 DSC_0626

https://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2017/07/DSC_0513.jpghttps://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2017/07/DSC_0513-300x300.jpgViktor ZagrajНовиниГармонія,Державна установа,змагання,зустріч
20 липня, за підтримки начальника управління молоді та спорту Хмельницької міської ради Сергія Ремеза та Хмельницького регіонального центру по фізичній культурі і спорту людей з інвалідністю 'Інваспорт', зокрема інструктора-методиста Ніни Овчаренко відбувся турнір з шахів. Захід був присвячений Всесвітньому дню цієї гри. В приміщенні міського територіального центру соціального обслуговування (надання...