21.06.19 ГО «Світ без бар’єрів» провела форум на тему: Доступність маломобільних груп населення: перешкоди, способи їх усунення, підвищення  відповідальності посадових осіб, підвищення якості виконання  будівельних робіт та інші сьогоденні проблеми. У форумі взяли участь представники виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відділу містобудування та архітектури Хмельницької облдержадміністрації, регіональний представник Уповноваженого Верховній ради України з прав людини, представник Хмельницького інституту соціальних технологій Університету «Україна», представники громадських організацій. Дякуємо Хмельницькій міській владі за надане приміщення Молодіжного центру та працівникам Молодіжного центру за надану допомогу в проведенні форуму. Також ми вдячні Савчуку Анатолію Миколайовичу за забезпечення транспортування членів громадської організації.

Відбулось конструктивне обговорення наявних проблем та пошуку шляхів їх вирішення. За результатами Форуму ухвалена Резолюція:

  1. Сформувати за пріоритетністю перелік об’єктів, які потребують приведення у відповідність вимогам доступності та безпечності МГН, та об’єктів, будівництво яких забезпечить інклюзивність міста в цілому.

(Відповідальні: громадські організації, Комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, виконавчий комітет Хмельницької міської ради)

  1. Запропонувати Хмельницькій міській раді при формуванні бюджету дотримуватись пропозицій Комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

(Відповідальні: громадські організації, Комітет забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення)

  1. Залучати громадські організації осіб з інвалідністю на стадії проектування об’єктів будівництва громадських будівель і споруд, інших об’єктів загального користування.

(Відповідальні: громадські організації, виконавчий комітет Хмельницької міської ради)

  1. Підписувати акти приймання-передачі виконаних будівельних робіт після погодження з громадськими організаціями осіб з інвалідністю щодо відповідності об’єктів вимогам доступності та безпеки МГН.

(Відповідальні: замовники будівництва)

  1. Притягувати до відповідальності осіб, які здійснили порушення у сфері містобудівної діяльності.

(Відповідальні: Управління ДАБІ у Хмельницькій області, посадові особи органу місцевого самоврядування)

изображение_viber_2019-06-22_08-46-15

изображение_viber_2019-06-22_08-46-13

изображение_viber_2019-06-21_19-56-56 изображение_viber_2019-06-21_19-56-561 изображение_viber_2019-06-21_19-56-582 изображение_viber_2019-06-21_19-56-583 изображение_viber_2019-06-22_08-46-11

adminНовиниПодії
21.06.19 ГО «Світ без бар’єрів» провела форум на тему: Доступність маломобільних груп населення: перешкоди, способи їх усунення, підвищення  відповідальності посадових осіб, підвищення якості виконання  будівельних робіт та інші сьогоденні проблеми. У форумі взяли участь представники виконавчого комітету Хмельницької міської ради, відділу містобудування та архітектури Хмельницької облдержадміністрації, регіональний представник Уповноваженого...