30 червня представники громадської організації «Світ без бар’єрів» Віктор Кучер, Валерій Булах, Олександр Продан і Наталія Аксенченко завітали на випуск студентів Хмельницького базового медичного коледжу.  Серед них були їхні з помічники-волонтери, які неодноразово допомагали представникам ГО у супроводі та забезпеченні комфортного відпочинку і не тільки.

Не без допомоги тих же випускників потрапили на свято активісти «Світ без бар’єрів». З вітаннями до всіх пристуніх звернувся голова правління організації Віктор Кучер.

«Хочеться привітати кожного випускника із завершенням навчання. Та ще більше маю бажання від усіх представників громадської організації «Світ без бар’єрів» подякувати директору цього прекрасного медичного коледжу – Івану Михайловичу Нагорному. За останній час Ви не аби як підтримуєте нас, та й розвиваєте волонтерський рух серед студентів. Ви робите величезний вклад у життя людей з обмеженими можливостями, і тим самим навчаєте молодь бути порядними, корисними та відкритими до усіх верств населення. Ми і надалі сподіваємось на тісну співпрацю з Вами особисто та педагогічним і студентським колективами», – йшлося в промові.

Окрім цього Віктор Кучер, від імені усіх представників громадської організації, волонтерів відзначив грамотами. Двох з них нагородив пам’ятними подарунками. Саме Марія Кривецька та Валентин Пир супроводжували  їх двічі в поїздку в село Головчинці у рекреаційний центр «Берег надії» та неодноразово допомагали в проведенні різних заходів.

Наталія Аксенченко подарувала мамам Марії та Валентина декупажні роботи в знак подяки за прекрасних дітей.

Щасти вам, наші любі випускники.

DSC_0005 DSC_0009 DSC_0012 DSC_0017 DSC_0020 DSC_0022 DSC_0035

https://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2017/07/DSC_0022.jpghttps://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2017/07/DSC_0022-300x300.jpgViktor ZagrajНовиниБерег надії,волонтер,выпуск,Державна установа,зустріч,концерт,культура
30 червня представники громадської організації «Світ без бар'єрів» Віктор Кучер, Валерій Булах, Олександр Продан і Наталія Аксенченко завітали на випуск студентів Хмельницького базового медичного коледжу.  Серед них були їхні з помічники-волонтери, які неодноразово допомагали представникам ГО у супроводі та забезпеченні комфортного відпочинку і не тільки. Не без допомоги тих же...