Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю є приводом для привертання уваги до багатьох невирішених проблем. Користуючись такою нагодою, ГО “Світ без бар’єрів” провела флешмоб в ТРЦ “Оазис” (м. Хмельницький), протягом якого ми, під звуки саксофону (дякуємо Олегу Мельнику), роздавали флаєри – “Сертифікати учасника Клубу борців за доступність”, тим самим намагаючись пояснити, що створення комфортного середовища в місті – це спільна справа, до якої може долучитись кожен. Зокрема, питання доступності стосується й людей з дитячими колясками, які також віднесені до маломобільних груп населення. Що було надзвичайно приємно – жодна людина, якій пропонували флаєри, не відмовилась від них, а багато хто з цікавістю розпитував про їх зміст та висловлював підтримку в цій справі й бажання долучитись до неї. Дякуємо керівництву ТРЦ “Оазис” за надану можливість провести цю акцію!

DSC_0741 (Копировать)

клуб_сертиф_тел_оборот (Копировать)

DSC_0738 (Копировать) DSC_0747 (Копировать) DSC_0748 (Копировать) DSC_0752 (Копировать) DSC_0755 (Копировать) DSC_0760 (Копировать) DSC_0766 (Копировать) DSC_0769 (Копировать) DSC_0771 (Копировать) DSC_0773 (Копировать) DSC_0779 (Копировать) DSC_0782 (Копировать) DSC_0787 (Копировать)

 

adminНовиниакція,Клуб борців за доступність,флешмоб
Міжнародний день боротьби за права людей з інвалідністю є приводом для привертання уваги до багатьох невирішених проблем. Користуючись такою нагодою, ГО “Світ без бар’єрів” провела флешмоб в ТРЦ “Оазис” (м. Хмельницький), протягом якого ми, під звуки саксофону (дякуємо Олегу Мельнику), роздавали флаєри – “Сертифікати учасника Клубу борців за доступність”,...