2015-06-13 18.40.05 (Копировать)Як чудово, що в місті з’являються доступні місця неформального спілкування!

Art-DVIR – зосередження живої, позитивної, креативної енергії. Побувавши в такому місці, виникає прагнення діяти, творити, бути учасником життєвого процесу, а не спостерігачем за ним.

2015-06-13 19.44.36 (Копировать)1Інтер’єр дворика (Будинок Південно-Російського банку, 1903 року побудови) та атмосфера створюють відчуття затишку та особистісного ставлення до всього що відбувається.

Слідкуйте за заходами на нашій Афіші (тег  — Art-DVIR).

Місцезнаходження: Хмельницький обласний художній музей

Адреса: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 47

Тел.: +380 (382) 79-47-61

Доступність: вхід через Хмельницький обласний художній музей, де пандус непристосований, але можна заїхати з боку вул. Проскурівської (перше підворіття, потім наліво), там ворота, які можна попросити відкрити (якщо не почують – за телефоном музею).

adminРекомендуємо
Як чудово, що в місті з'являються доступні місця неформального спілкування! Art-DVIR – зосередження живої, позитивної, креативної енергії. Побувавши в такому місці, виникає прагнення діяти, творити, бути учасником життєвого процесу, а не спостерігачем за ним. Інтер'єр дворика (Будинок Південно-Російського банку, 1903 року побудови) та атмосфера створюють відчуття затишку та особистісного ставлення до...