Гарного погожого літнього дня 23 серпня на перебудованному сучасному стадіоні «Поділля» в Хмельницькому за ініціативи Хмельницького обласного центру з фізичної культури та спорту людей з інвалідністю ІНВАСПОРТ відбулися змагання серед людей з інвалідністю, які пересуваються на візках з бочча, присв’ячені 27-річниці Незалежності України. Бочча —  гра, що з 1984 року є параолімпійським видом спорту і щороку стає популярнішою не тільки на Хмельниччині, а по всій Україні.

Хмельницький представляли члени Громадської організації «Світ без бар’єів» Віктор Кучер, Геннадій Оріщин, Олександр Продан, Валентина Меденцева, Валерій Булах і Наталія Аксенченко , які гостинно зустрічали своїх гостей : з Старокостянтинова Бабко Ірину та Губара Сергія, з Дунаївець Ломако Андрія і з Городка Рогаля Сергія. За дотримування правил і ходом гри стежили судді Олег і Ніна Столярчук, яким ми дуже вдячні. На стадіон наші судді прийшли заздалегідь і підготували корти для змагань. Навіть природа нам сприяла, вже не було так спекотно. Змагання проходили весело та жваво.  Наприкінці змагань були визначені переможці, які були нагородженні медалями та грамотами.

Перше місце посів Оріщин Генадій, який у фіналі переміг_Бабко Ірину. Вона заняла другу сходинку пьедисталу . Третє місце Сергій_Губар виборов у Олександра Продана. Вітаємо наших переможців!

Хочемо подякувати усім, хто приймав участь у змаганнях, голові Хмельницького обласного центруз фізичної культури та спорту сред людей з інвалідністю ІНВАСПОРТ Тетяні Ольховій за організацію змагань, нашим суддям Олегу, та Ніні Столярчук за суворе, але справедливесуддівство, та Хмельницькому обласному благодійному фонду «Карітас», за вже традиційно зручне і вчасне транспортування.

IMG_4663 IMG_4668 IMG_4676 IMG_4678 IMG_4679 IMG_4681 IMG_4683 IMG_4719 IMG_4785 IMG_4810 IMG_4814 IMG_4817

https://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2018/08/IMG_4821.jpghttps://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2018/08/IMG_4821-300x300.jpgViktor ZagrajНовинибочча,Державна установа,свято,спорт
Гарного погожого літнього дня 23 серпня на перебудованному сучасному стадіоні «Поділля» в Хмельницькому за ініціативи Хмельницького обласного центру з фізичної культури та спорту людей з інвалідністю ІНВАСПОРТ відбулися змагання серед людей з інвалідністю, які пересуваються на візках з бочча, присв’ячені 27-річниці Незалежності України. Бочча -  гра, що з 1984...