2 серпня в Хмельницькому територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання послуг) був проведенний  IV шаховий турнір для людей з інвалідністю, присвячений Міжнародному дню шахів. Шанувальників мудрої, спокійної гри в наше стрімке швидкоплинне сучасне сьогодення зібралось чимало.Тут змагалися представники громадської організації “Світ без бар’єрів”, УТОС, УТОГ та відвідувачі центру.

Судив змагання, як і в попередні роки, суддя міжнародної категорії Харьков А.Л. Ми дуже вдячні Анатолію Леонтійовичу за багаторічну співпрацю. Він слідкував, щоб все проходило за чіткими правилами гри в шахи, вів підрахунок набраних гравцями балів, визначав переможців турніру. Учасники демонстрували блискавичні ходи партій, продумані комбінації і чітко рухались до перемоги.

В перервах між шаховими баталіями учасники змагань могли підкріпитися ,як завжди, смачною випічкою від мережі магазинів-пекарень «Витребеньки від куми», якою нас пригощає власниця Марина Сирота.

Перше місце в турнірі посів Олег Шелепало, який був нагороджений шаховою статуеткою. Друге місце у Володимира Войтова , на третьому Петро Васільєв. Всіх призерів було відзначенно грамотами.

Дякуємо директору Хмельницького територіального центру соціального обслуговування Ковальчук І.І. за надання приміщення і гостинність, начальнику управління молоді і спорту м.Хмельницького Ремезу С.С. та начальнику Хмельницького  обласного центру з фізічної культури і спорту людей з інвалідністю «ІНВАСПОРТ»  Альховій Т.П. за допомогу в проведенні турніру. Управлінню праці та соціального захисту м. Хмельницького та  Хмельницькому обласному благодійному фонду “Карітас” дякуємо за своєчасне і комфортабельне транспортування учасників змагань.

Промайнула ще одна тепла зустріч щирого спілкування. Для людей з інвалідністю цей день не минув безслідно – вони мали гарну нагоду покинути свої домівки для зустрічі з друзями, яка надовго залишиться в їхній пам’яті. ДО НАСТУПНОЇ ЗУСТРІЧІ !
изображение_viber_2019-08-03_23-08-29 изображение_viber_2019-08-03_23-08-31 изображение_viber_2019-08-03_23-08-32 изображение_viber_2019-08-03_23-08-33 изображение_viber_2019-08-03_23-08-35 изображение_viber_2019-08-03_23-08-26 изображение_viber_2019-08-03_23-08-28

https://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2019/08/Bez-nazvaniya.jpghttps://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2019/08/Bez-nazvaniya.jpgViktor ZagrajНовинивідпочинок,змагання,зустріч,свято
2 серпня в Хмельницькому територіальному центрі соціального обслуговування населення (надання послуг) був проведенний  IV шаховий турнір для людей з інвалідністю, присвячений Міжнародному дню шахів. Шанувальників мудрої, спокійної гри в наше стрімке швидкоплинне сучасне сьогодення зібралось чимало.Тут змагалися представники громадської організації “Світ без бар’єрів”, УТОС, УТОГ та відвідувачі центру. Судив змагання,...