Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування — соціальна установа сучасного типу, в якій діють 4 відділення. Структурні підрозділи установи надають понад 100 видів соціальних послуг клієнтам.

Відділення соціальної допомоги вдома надає соціальні послуги одиноким непрацездатним громадянам – за місцем їх проживання.

  • Основні види послуг — придбання і доставка медикаментів, товарів, періодичних видань, гарячих обідів, виклик лікаря, допомога в дотриманні особистої гігієни, допомога в оформленні документів, субсидій інші послуги, що визначаються при індивідуальних обстеженнях матеріально-побутових умов проживання.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги надає соціально-економічні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і, згідно акта обстеження матеріально-побутових умов, потребують натуральної чи грошової допомоги.

  • Основною формою надання послуг є натуральна допомога — це забезпечення одягом та взуттям, предметами побутової гігієни, продовольчими та промисловими товарами. У відділенні клієнти отримують також швацькі та перукарські послуги, послуги з косметичного ремонту квартир.
  • Однією з найважливіших послуг відділення є послуга забезпечення гарячими обідами громадян, що перебувають у складних життєвих обставинах. При відділенні діє спеціально створена у територіальному центрі «Гостинна кімната», у якій щодня організовується частування для усіх клієнтів, що проходять реабілітацію у закладі.

Відділення соціально-побутової адаптації надає соціальні послуги, які сприяють усуненню обмежень життєдіяльності громадян, підтриманню їх соціальної незалежності.

  • У відділенні клієнти мають можливість відвідати концерти, лекції, бесіди, взяти участь в екскурсіях культпоходах, зустрічах з цікавими людьми, виставках творчих робіт митців міста, поспілкуватисяу клубах за інтересами: «Основи християнської моралі», «Господарочка» (приготуваннята дегустування страв), «Умілі руки» ( в’язання, вишивання, різьба по дереву), “Здоров’я” (теніс, шахи, шашки), «Струни душі» (літературнийклуб), «Драматичний», постановка міні-сценок, інсценіровки до пісень, вивчення старовинних танців. При відділенні функціонує волонтерськийнародний аматорський хоровий колектив «Єдність».В рамках університетутретього віку можна пройти курс навчання з факультету «Комп’ютернаграмотність».

 

Відділення соціальної адаптації з медичним супроводом адає соціально-медичні послуги: організація консультацій щодо запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, підтримка її здоров’я, здійснення профілактичних, лікувально-оздоровчих заходів.

  • Відділення також проводить соціально-побутову адаптацію людей, що перенесли інсульт та мають функціональні розлади, незалежно від віку, наявності групи інвалідності. Послуги клієнтам надаються на підставі рекомендацій, зазначених в направленні з лікувальної установи.
  • Заняття проводиться в групі з 5-7 осіб протягом 3-х місяців. Клієнти прибувають до Центру 2 рази на тиждень на автомобілі, який обладнано електропідйомником для перевезення клієнтів, що пересуваються на візках. Для ліжкохворихзаняття проводяться вдома 1 раз на тиждень, з наданням в тимчасове користування необхідного обладнання.

До знаменних календарних дат, державних та релігійних свят відділенняпроводить святкові заходи для клієнтів територіального центру, членівгромадських та первинних ветеранських організацій,  пацієнтів військовогошпиталю.

Повний перелік послуг Центру можна переглянути за цим посиланням.

Як отримати послуги Центру?
Для отримання послуги необхідно звернутись в управління праці та соціальногозахисту населення Хмельницької міської ради за адресою:
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 32, каб.№ 7, тел:79-48-84
Графік роботи: з 8-00 до 17-00, перева на обід з 13-00 до 13-45,  п’ятниця з 8-00 до 16-00

Вихідні дні: субота-неділя

Адреса центру:
29000, м.Хмельницький, вул.Перемоги, 7а
тел/факс: (0382) 63-23-37

Адреса електронної пошти: komple@i.ua

Інтернет сторінка

tercentr

adminНовиниПошанасоціальні послуги,соцпослуги,терцентр,транспорт
Хмельницький міський територіальний центр соціального обслуговування - соціальна установа сучасного типу, в якій діють 4 відділення. Структурні підрозділи установи надають понад 100 видів соціальних послуг клієнтам. Відділення соціальної допомоги вдома надає соціальні послуги одиноким непрацездатним громадянам – за місцем їх проживання. Основні види послуг - придбання і доставка медикаментів, товарів, періодичних видань,...