Хочемо розповісти про нашу хмельницьку красуню з ГО «Світ без бар’єрів» Меденцеву Валентину, яка в листопаді приймала участь у конкурсі краси «Краса без обмежень», що проходив на Донеччинні в місті Краматорську.

На участь в конкурсі було подано 40 заявок, з них було відібранно 10, і в цю десятку ввійшла наша Валя.

Конкурс тривав 7 днів, щодень проходили зустрічі, майстер-класи, фотосесії, дівчата хоч і втомлювалися, але шквал позитивних емоцій додав сили. Дуже все було чітко організованно, щораз підкреслює Валентина.

«Краса без обмежень» — єдиний конкурс такого рівня в Україні, де дівчата на колісних візках демонструють не тільки свою вроду, а і щирість, доброту, взаємну підтримку і жіночу мудрість. Учасниці демонстрували глядачам українські національні костюми, вечірні сукні. До речі блузку Валя оздоблювала власноруч.

Було багато цікавих зустрічей в гімназії та інклюзивному садочку, зустріч і фотосесія з футболістами ФК «Авангард», майстер-клас з художником Йосипом Осташинським.

Вперше в цьому році проходив кулінарний батл, де дівчата залюбки демонстрували своє вміння, тому, що всі гарні господині.

В Хмельницький Валентина привезла титул «Міс Вишуканість» і багато гарних подарунків.

Весь колектив тебе сердечно вітає і пишається, що ти в нас є. Бажаємо тобі досягати успіху в усьому, за що ти берешсяі, хай збувається твоя сама заповітна мрія!!!

https://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2019/01/630_360_1542052650-569.jpghttps://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2019/01/630_360_1542052650-569-300x300.jpgViktor ZagrajНовиникультура,свято
Хочемо розповісти про нашу хмельницьку красуню з ГО 'Світ без бар'єрів' Меденцеву Валентину, яка в листопаді приймала участь у конкурсі краси 'Краса без обмежень', що проходив на Донеччинні в місті Краматорську. На участь в конкурсі було подано 40 заявок, з них було відібранно 10, і в цю десятку ввійшла наша...