В Міжнародний день людей з обмеженними можливостями, а зокрема 3 грудня, дружний колектив ГО «Світ без бар’єрів» відвідав супермаркет «Таврія», який вже гарно прибраний до зимових св’ят. Зробили навіть невеличкий шопінг­ — хтось купував подарунки та гостинці рідним та близьким до прийдешніх св’ят, хтось побутові товари і смаколики.

Провели також фотосесію біля Новорічної красуні ялинки, яка вигравала яскравим барвами і звичайно привертала увагу, викликаючи лагідну посмішку.

Далі ми попрямували до затишного кафе, де вже нас чекали накриті столи. Про наш приїзд було домовленно заздалегідь.Спілкувалися за смачним застіллям.

Валерій Олександрович коротко розповів про цей день, про нашу організацію. По черзі всі його доповнювали.

Олександр Продан і Геннадій Орищин буквально вночі приїхали з Івано-Франківська зі змагань з боччі, кожний привіз додому дві  медалі, щиро вітаєм наших спортсменів.

Захоплено слухали розповідь Валентини Медєнцевої, яка приймала участь в кокурсі краси,що проходив в м.Краматорську і отримала титул «Міс вишуканність», теж вітаємо нашу красуню.

Велика подяка повару закладу за смачні страви, всім працівникам за швидке та якісне обслуговування, нам усім дуже сподобалось. Маєм надію ще завітати не раз в гостинне кафе.

Велика подяка Обласному Благодійному фонду «Карітас» і Хмельницькій міській раді за зручний для візочників транспорт.

Також дякуємо помічникам-волонтерам Вітішині Діні і Кириченко Андрію.

https://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2019/01/75408644027c2b61b2042858f5cef35a.jpghttps://dostup.km.ua/wp-content/uploads/2019/01/75408644027c2b61b2042858f5cef35a-300x300.jpgViktor ZagrajНовинивідпочинок,культура,міжнародний день людей з інвалідністю,свято
В Міжнародний день людей з обмеженними можливостями, а зокрема 3 грудня, дружний колектив ГО 'Світ без бар'єрів' відвідав супермаркет 'Таврія', який вже гарно прибраний до зимових св'ят. Зробили навіть невеличкий шопінг­ - хтось купував подарунки та гостинці рідним та близьким до прийдешніх св'ят, хтось побутові товари і смаколики. Провели також...